TEBE-TRAZIM.com

Bog sve okreće na dobro onima koji ga ljube
Sada je 25 lis 2014 14:36

Vrijeme na UTC + 01:00 sata [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 ruj 2006 10:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Dragi forumasi,
evo moram s vama podijeliti svoje ushicenje i radost sto su preplavile moje srce.
Evo sto se zbilo: u zadnje vrijeme je moj suprug imao mnogo problema na poslu, nista mu nije islo od ruke, iako je marljiv covjek. Dolazio bi kuci mrzovoljan te je razgovarao samnom sve manje, povlacio se u sebe. Pokusala sam ga je tjesiti jer mi se cinilo kao da je zapao u neku depresiju, no nista nije pomagalo. Onda me je Duh Sveti nadahnuo da se za svog supruga molim sv. Josipu, koji je uzor radnika i potpora obitelji.

Odlucila sam NE uzdati se u sebe i svoje napore, vec moju brigu predati Godpodinu.

I sto se dogodilo...? Otkad se molim svetom Josipu, moj suprug dolazi kuci ozarena lica, to je sasvim drugi covjek, sve mu je krenulo nabolje, te je sam rekao da osjeca nekekav blazeni mir. No, sto je jos najbolje - poceo se zahvaljivati Bogu! Cesto kaze: "Bogu hvala!"
Moj suprug je dosada bio - ATEIST!!!!!!!
A sada se zahvaljuje Bogu! I obecao je da ce samnom ici u crkvu za Bozic, sto je prije pomoci sv. Josipa bilo nemoguce. Moj suprug je uvijek, nazalost, govorio protiv crkve i vjere, a sada se okrece Bogu! Eto, to su mali koraci, za koje se nadam da vode njegovom potpunom obracenju, osobnom susretu s Isusom, nasim Spasiteljem!
Eto, sveti Josip je od jednog ateiste ucinio covjeka zahvalnog Bogu!! :-D
Morala sam vam ovo svjedociti, sve na vecu slavu Bozju!
Molila sam litanije Svetg Josipa i ovu molitvu:
"Sveti Josipe, djevicanski Cuvaru
Nasega Gospodina Isusa Krista
I pravi zarucnice Blazene Djevice Marije,
Moli za nas, nasu obitelj, nasu
Domovinu, Svetu Crkvu Katolicku,
I za sve one koji ce danas umrijeti.

O Josipe, Oce sveti,
Cuvaj kucu i posveti!
Sva obitelj da se slozi,
Ljubav srca da se mnozi.
U Presvetog Srca Rani,
Ti nas Oce sve nastani.
Da zivimo na tom svijetu,
Kao Ti u Nazaretu!"
Amen.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 28 ruj 2006 14:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Slava Bogu na nebesima, On to daje kome hoce i kad hoce i nista Njemu nije nemoguce.

Vrh

PostPostano: 28 ruj 2006 14:33 
Odsutan

Ksenija napisao:
Dragi forumasi,
evo moram s vama podijeliti svoje ushicenje i radost sto su preplavile moje srce.
Evo sto se zbilo: u zadnje vrijeme je moj suprug imao mnogo problema na poslu, nista mu nije islo od ruke, iako je marljiv covjek. Dolazio bi kuci mrzovoljan te je razgovarao samnom sve manje, povlacio se u sebe. Pokusala sam ga je tjesiti jer mi se cinilo kao da je zapao u neku depresiju, no nista nije pomagalo. Onda me je Duh Sveti nadahnuo da se za svog supruga molim sv. Josipu, koji je uzor radnika i potpora obitelji.

Odlucila sam NE uzdati se u sebe i svoje napore, vec moju brigu predati Godpodinu.

I sto se dogodilo...? Otkad se molim svetom Josipu, moj suprug dolazi kuci ozarena lica, to je sasvim drugi covjek, sve mu je krenulo nabolje, te je sam rekao da osjeca nekekav blazeni mir. No, sto je jos najbolje - poceo se zahvaljivati Bogu! Cesto kaze: "Bogu hvala!"
Moj suprug je dosada bio - ATEIST!!!!!!!
A sada se zahvaljuje Bogu! I obecao je da ce samnom ici u crkvu za Bozic, sto je prije pomoci sv. Josipa bilo nemoguce. Moj suprug je uvijek, nazalost, govorio protiv crkve i vjere, a sada se okrece Bogu! Eto, to su mali koraci, za koje se nadam da vode njegovom potpunom obracenju, osobnom susretu s Isusom, nasim Spasiteljem!
Eto, sveti Josip je od jednog ateiste ucinio covjeka zahvalnog Bogu!! :-D
Morala sam vam ovo svjedociti, sve na vecu slavu Bozju!
Molila sam litanije Svetg Josipa i ovu molitvu:

"Sveti Josipe, djevicanski Cuvaru
Nasega Gospodina Isusa Krista
I pravi zarucnice Blazene Djevice Marije,
Moli za nas, nasu obitelj, nasu
Domovinu, Svetu Crkvu Katolicku,
I za sve one koji ce danas umrijeti.

O Josipe, Oce sveti,
Cuvaj kucu i posveti!
Sva obitelj da se slozi,
Ljubav srca da se mnozi.
U Presvetog Srca Rani,
Ti nas Oce sve nastani.
Kao Ti u Nazaretu!"
Amen.

Draga Ksenija, hvala ti što si to podijelila s nama, tvoje svjedočanstvo o moćnom zagovoru svetog Josipa je meni posebno , jer sam se opet i ponovo uvjerila koliko je dobro imati sv. Josipa za zaštitnika i zagovornika.
Hvala sv. Josipu za tvog muža i njegov putu obraćenja, to je zaista samo Božja ruka. I obitelj moga brata je zahvaljujući molitvama cijele njegove obitelji Sv. Josipu( molili su krunicu sv. Josipu) je zadobila velike milosti- cijela obitelj se preselila u drugi grad i moj brat i šogorica su dobili oboje stalni posao( bili su bez posla), a djeca se upisala u škole, od čega izdvajam posebnu radost što se srednja kćer mog brata upisala u bogoslovnu gimnaziju i želi postati časna sestra. Naš milosrdni Bog je preselio cijelu obitelj, kako bi jedno dijete iz te obitelji služilo Njemu..
Uz to im je dao i sve što im treba. A sve zahvaljujući moćnom zagovoru svetog Josipa koji brine i skrbi za naše obitelji.
Ova molitva koju si napisala je meni dobro poznata, jer je moja cijela mol. zajednica uključena u bratovštinu Sv. Josipa u Karlovcu i mu ju molimo ujutro i navečer, a i sv. Josip je zaštitnik naše molitvene zajednice, tako da znam puno puno svjedočanstava o uslišanim molitvama svetom Josipu. Drago mi je da si ovo podijelila s nama.
Neka te Gospodin blagoslovi i štiti po moćnom zagovoru svetog Josipa.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 28 ruj 2006 15:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Iz iskustva mojeg molitvenog zivota, znam da je vrlo vazno svjedociti, sve na vecu slavu Bozju! Eto, Vikice, tvoje mi svjedocanstvo daje jos vise poticaja da se molim sv. Josipu i Bogu nasemu. Hvala! Nadam se da ce se sto vise dusa njegovoj pomoci uzdati...
Srce mi je puno radosti i mira, kao da je nakon noci moje duse, osvanuo novi dan!
Slava Bogu!

Vrh

PostPostano: 23 lis 2006 18:07 
Odsutan

O Josipe, Oce sveti,
Cuvaj kucu i posveti!
Sva obitelj da se slozi,
Ljubav sveta da se mnozi.
Mir , veselje k nama svrati, strah
Gospodnji nek nas prati.
Krepošću da žiće plodi -
putem raja da nas vodi.
Čuj nam oče molbu vruću,
čuvaj nas i svu nam kuću.
Tebi kljuće sve predajem,
gospodarom pripoznajem.
Sve što može nauditi kući,
dostoj ukloniti.
U Presvetog Srca Rani,
Ti nas Oce sve nastani.
Kao Ti u Nazaretu!"
Amen

Ovo je original molitva koju molim od djetinstva.

Draga Ksenija molite se kao obitelj svaki dan Svetom Josipu i budite sigurni da će vam uvijek biti na pomoći. :arrow:

Vrh

Naslov:
PostPostano: 03 vel 2007 13:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Ja sam od 11 mjeseca prošle godine počela moliti sv.Josipu.Moj suprug je također ateista,i željela bih da osjeti koliko ga Isus voli.Jako me veseli što nikada nije prigovarao vremenu koje provodim u molitvi,kadkada ode samnom na misu.Ja vjerujem da nas je Bog spojio s razlogom,i želim Bogu biti "instrument" u kojim će me on voditi kako da se suprug obrati.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 03 vel 2007 14:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Draga Teeja,
samo se moli sv. Josipu i zagovaraj svoga supruga njemu, on ce ti SIGURNO pomoci! Sveti Josip, zastitnik radnika i obitelji, pomogao je na doista cudnovat nacin mojemu suprugu da zadrzi svoj posao, i jos vaznije, da se priblizi vjeri. Ja i dalje u molitvi predajem cijelu svoju obitelj nasem dragom zagovorniku na Nebu i on brizno cuva nas dom. Posveti sav svoj dom i sve svoje svetom Josipu i on ce skrbiti za vas i cuvati vas kao i onda svoju svetu obitelj. Samo se pouzdaj i vidjet ce, i dat ce ti se. :D

Vrh

PostPostano: 14 sij 2008 09:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Ima li tko možda krunicu sv. Josipu? Ako ne, barem link ili bilo kakav trag...

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 15:35 
Odsutan

Jone, krunica ti se moli kao i Gospina krunica.
Izmoliš najprije Vjerovanje
Zatim Očenaš i 3x( umjesto Zdravomarije) moliš
Zdravo Josipe pravedni, zaručniče svete Bogorodice i djevičanski Oče Isuse Krista-koji neka nam umnoži vjeru!

Zdravo Josipe pravedni.........koji neka nam učvrsti ufanje!
Zdravo Josipe pravedni....koji neka nam usavrši ljubav!
Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu....
o MOJ iSUSE,oprosti nam naše grijehe.....očisti nas od paklenoga ognja, dovedi u raj sve duše, osobito one kojima je najpotrebnije tvoje milosrđe!

nA VELIKO ZRNO-Očenaš
na mala: 10X
Zdravo Josipe pravedni, zaručniče svete Bogorodice i djevičanski Oče Isuse Krista-koga je Djevica po Duhu Svetom začela( UVIJEK SE MOLE OTAJSTVA RADOSNE KRUNICE)
Sveti Josipe, moli za nas da po tvome primjeru sveto živimo i u Nebu vječno blaženstvo zadobijemo! Amen
Slava Ocu
O moj Isuse....

drugo otajstvo Radosne krunice:
Zdravo Josipe pravedni, zaručniče svete Bogorodice i djevičanski Oče Isuse Krista-koga je Djevica Elizabeti u pohode nosila
Sveti Josipe moli za nas...
Slava Ocu
o moj Isuse

treće otajstvo Radosne krunice
Zdravo Josipe pravedni, zaručniče svete Bogorodice i djevičanski Oče Isuse Krista-koga je Djevica rodila
Sveti Josipe, moli za nas....
Slava Ocu
Omoj Isuse

četvrto otajstvo Radosne krunice
Zdravo Josipe pravedni, zaručniče svete Bogorodice i djevičanski Oče Isuse Krista-koga si sa Marijom u hramu prikazao!
Sveti Josipe,moli za nas......
Slava Ocu
O moj Isuse

Peto otajstvo Radosne krunice
Zdravo Josipe pravedni, zaručniče svete Bogorodice i djevičanski Oče Isuse Krista- koga si sa Marijom u hramu našao
Sveti Josipe, moli za nas da po tvome primjeru....
Slava Ocu
O moj Isuse!
Evo Jone, neka ti bude blagoslovljeno i uslišano!
Preporučam ti molitvu krunice-devetnicu sv. Josipu!
Btb

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 15:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

nemam krunicu sv.Josipu, baš bi voljela imati..Ono što ja mogu posvjedočiti je to da sam molila molitve 30 dana u čast sv. Josipu za posao..kada sam završila, 31. dan je stigao poziv da se naglo otvorilo jedno dobro mjesto..i eto me sada već nekoliko mjeseci radim.Hvala i slava sv.Josipu. On ne preskače nikoga tko se njemu moli..

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC + 01:00 sata [LJV]