www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 08 svi 2024 15:09

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 70  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 lip 2009 17:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 tra 2009 17:20
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma lijepe su Vaše molitve i od srca Vam hvala, ali meni se ništa ne pomiče s mrtve točke. Totalno sam klonula duhom i čini mi se da potpuno gubim vjeru. Svaka molitva mi se čini uzaludna jer sve mi ide naopako, čak i kad malo zasja sunce, ubrzo se pojavi tama iz koje kao da nema izlaza. A kako živim i radim i maloj ruralnoj sredini pritisak je sve veći i čini mi se da ću poludjeti. Možda nije ni mjesto ni tema gdje ovo trebam pisati, ali više nemam ideje. Sav moj trud, sve moje molitve mi se čine uzaludnima. :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 lip 2009 19:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Joanna napisao:
Ma lijepe su Vaše molitve i od srca Vam hvala, ali meni se ništa ne pomiče s mrtve točke. Totalno sam klonula duhom i čini mi se da potpuno gubim vjeru. :


Oh draga Joanna,ne gubi nadu...Bog uvjek uslisava nase molitve,samo na Njegov nacin...i onda kada to bude Njegova volja...
kazes ..ali meni se ništa ne pomiče s mrtve točke.
Svi nam je potrebno veliko strpljenje,i u svemu trebamo strpljenje,molitvu i ustrajati u tome...
Ne trebas klonuti duhom, trebas nesto i sama poduzeti...Molitva je tu,kako vidis, da se nije mnogo clanova TT ....ukljucilo u svakidasnju molitvu na ovoj temi...Bilo bi pozeljno da vi mladi ovdje MOLITE JEDI ZA DRUGE..(kao na temi za ispite)Znaci ako zelimo plodove,onda trebamo prvo posijati,da bi poslje mogli znjeti..

Citat:
Svaka molitva mi se čini uzaludna jer sve mi ide naopako, čak i kad malo zasja sunce, ubrzo se pojavi tama iz koje kao da nema izlaza.


Nije u Molitvi problem draga,ne ide nista naopako zbog molitve...nego u covjeku lezi problem....a najcesce je manjak vjere,ljubavi i prihvacanja..nade itd. u svemu sto zelimo promjeniti...
Evo ja sam ovdje upisala i moju kcerku Dijanu,da bi htela mladica za brak,ali ona ti nigdje ne izlazi iz stana..(cini mi se da ceka princa na tacni?)Molitva je potrebna,ali treba i svatko nesto sam uciniti....
Zavisi gdje tko zivi i u kakvoj sredini...Kada se vise samaca udruze i zapocnu nesto zajedno,sigurno bi urodilo plodom, SAMO TREBA ZAPOCETI..

Citat:
A kako živim i radim i maloj ruralnoj sredini pritisak je sve veći i čini mi se da ću poludjeti.

Nista covjek ne moze na silu,cak nebi bilo dobro ni damoze,jer tko zna sta bi iz toga proizaslo?Pritisak je sve veci,polazim od toga da su ti mozda roditelji...
Moja najstarija kcerka je iduci mjesec 35 godina,vec je i ona bila izgubila nadu za to,ali prosle godine je upoznala mladica i evo u devetom mjesecu biti ce svatova....Zato draga ne gubi nadu...Bogu je sve moguce...
Citat:
Možda nije ni mjesto ni tema gdje ovo trebam pisati, ali više nemam ideje. Sav moj trud, sve moje molitve mi se čine uzaludnima. :twisted


Ovo jeste mjesto da se ukljucite u molitvu i dijalog,da se potpomazete uzajamno...nazalost to ovdje do sada nismo mogli vidjeti....
Eto,mozda sada netko ipak zapocne nesto vise...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 lip 2009 19:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 sij 2009 13:18
Postovi: 258
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Joanna, nemoj tako razmisljati.Doci ce vrijeme i za tebe.Ja sam isto tako ponekad znala razmisljati kako su svi oko mene u vezama a ja sama, jednostavno nije bilo vrijeme za mene koliko god da sam ja to htjela.Bog mi je namjenio kasnije nego sto sam si ja to zamislila ali na kraju mi je dao najboljeg decka, uzdaj se u njega i ne brini sigurno on ima najljepse planove za tebe a ja cu moliti trodnevnicu za tebe :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 lip 2009 21:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Trebalo bi organizira hodočašće za sve mladiće i djevojke (neoženjene i neudane) .Ovakvo druženje i zbližavanje mladih ljudi ili neko svakodnevno druženje s mladim ljudima, koji još uvijek nisu pronašli srodnu dušu.da bi uopce,pokrenuli nesto s mrtve točke...

Potreba za organiziranjem ovakvog hodočašća prednost je sto se pruzi prilika za zblizavanjem,upoznavanjem i muškarci i žene, tuže se da im nitko ne prilazi ,a zasto?.

Ima jako puno momaka i djevojaka koji rade, uspješni su u svome poslu, posjeduju automobil, stan ili kuću, ali u svemu tomu su zatajili po pitanju ženidbe ili udaje. Jedan od razloga leži i u načinu zabave i izlascima, što je danas znatno drukčije nego ranije. Djevojke se tuže da u kafićima za drugim stolom sjedi po pet-šest momaka, a da im nitko od njih ne prilazi i da više nema pravih kavalira. Slična je stvar i s muškarcima. Tvrde da su cure nepristupačne i pomalo umišljene.
Recimo Hodočašć, ukoliko se pokaže interes, bila bi hvale vrijedna akcija koja će se proširiti i možda izrasti u još veće susrete i hodočašća slobodnih mladih ljudi koji su prešli tridesetu ili sl..

Susret, druženje razgovor, pa i zavjet možda bi ih mogao natjerati na razmišljanje o zajedničkom životu u bračnoj zajednici. Što je uostalom i krajnji cilj hodočašća


U EU. su poznata Hodocasca...Sv.Antunu u Padovu...Gdje se najcesce putuje Autobusom...
Uz mali seminar,Molitvu,Dijalog i Ples...

Slika

Hodocasce Sv.Antunu u Padovu- za vjenike Samce


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2009 22:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 tra 2009 17:20
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Vam od srca Lara i Rebeka. Evo upoznala sam nekoga i stvarno mu se sviđam, ali on se meni ne sviđa. Pa stvarno ovo više nema smisla, čak se i prisiljavam da se ponovno nađem s njim jer očito sa mnom nešto nije u redu kad mi nitko ne odgovara. Čak i kad budem u crkvi, doslovce, osjetim kako mi nešto govori to nije to, ostavi i idi dalje. A on je divan muškarac, ali opet osjećam kako nije za mene! A ako ga ostavim opet ću ostati sama. Dragi Bože, pomozi mi da pronađem i prepoznam svoju srodnu dušu :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2009 22:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Biti ce draga sve u svoje vrijeme nemoj samo na silu .
Doci ce ljubav kad se budes najmanje nadala.
Bog ima sa svima nama planove.Pa i sa tobom.
Samo moli evo ako se nisi upisala za trodnevnicu sv.Anti upisi se .
Bozji blagoslov :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2009 22:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 sij 2009 13:18
Postovi: 258
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nemoj misliti da s tobom nesto nije u redu i nemoj se prisiljavat, osjetit ces kad je pravo.Samo se moli i vidjet ces kako ce ti se iznenada dogoditi ljubav.Ja sam uvjerena da ces upoznati dobrog decka s kojim ces biti sretna.Pusti samo da ti Bog da kada on zeli, on zna kada je pravo vrijeme a mozda jos taj tvoj decko nije spreman pa se zbog toga niste jos susreli.Evo i ja cu moliti trodnevnicu za tebe pa se i ti pridruzi ako mozec :a1407:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 lip 2009 08:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 tra 2009 17:20
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hoću, pridružit ću se. Hvala Vam puno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 lip 2009 09:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 sij 2009 13:18
Postovi: 258
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Joanna krivi sam ti smajlić slucajno poslala , ovaj sam htjela :b206: ,


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 lip 2009 21:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Joanna napisao:
Hvala Vam od srca Lara i Rebeka. Evo upoznala sam nekoga i stvarno mu se sviđam, ali on se meni ne sviđa. Pa stvarno ovo više nema smisla, čak se i prisiljavam da se ponovno nađem s njim jer očito sa mnom nešto nije u redu kad mi nitko ne odgovara. Čak i kad budem u crkvi, doslovce, osjetim kako mi nešto govori to nije to, ostavi i idi dalje. A on je divan muškarac, ali opet osjećam kako nije za mene! A ako ga ostavim opet ću ostati sama. Dragi Bože, pomozi mi da pronađem i prepoznam svoju srodnu dušu :a1250:


O draga Joanna,a kako bi bilo da prvo pocnes da trazis prijateljstvo..Nemaju svi tu srecu da se zaljube na prvi pogled...
Sta bi bio problem,ako bi prvo postali dobri prijatelji..
Poslje ce sve doci na svoje,ako niste jedno za drugo svakako nece doci ni do cega...a,ako se bolje upoznate i vidite,dali vas nesto vise veze,mozes uvjek promjeniti misljenje... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr