www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 13:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 70  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: odgovor
PostPostano: 06 svi 2009 08:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2007 22:52
Postovi: 175
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine Isuse Kriste smiluj se svima i proslavi se u njihovim životima da znaju prepoznati Tvoju volju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 svi 2009 15:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 tra 2009 21:03
Postovi: 72
Lokacija: vojvodina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, molim Te uslisi nase molitve, u pravo vreme, u pravi cas


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 svi 2009 18:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Gospodine Isuse,znas da svi oni prihvacaju jedinoga muza,jedinu zenu za kojeg si ih pripravio vec onda kada si ih stvorio kao zenu i kao muza... Ne znaju gdje je on,tko je on .Ne znaju gdje je ona.i tko je ona,pomozi im pronaci puteve,koji vode do njih.
Mozda su vec i vidjeli buducega bracnog druga, ali ga bez tvoga Svetoga Duha nisu mogli prepoznati. Zato Ti predaju svoje iskreno srce i sav njihov zivot,da im pomognes u prepoznavanju istine i ljubavi,odnosno bracnog druga.

Ucini ih blagoslovljenom zenom,blagoslovljenim muzom ,tvoje sluskinje , tvoga sluge. Posalji im rosu Bozjeg blagoslova,i nadahnuce Duha Svetoga ,da prepoznaju ,sto im je ciniti i udjeli im milost ustrajnosti,da cvrsto vjeruju dok ne pronadju ,ono sto traze..


Ukljucite se u molitve svaki dan.. :grlim te: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 svi 2009 11:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
c/p maila od prijateljice

Citat:
Bog ekipa,
fra Danko Perutina ponovno organizira seminar tipa upoznavanja mladih koji sam ja prošla prije dva mjeseca i preporučam ga svima a vi tako možeta dalje preporučiti drugima koje poznajete. Seminar je 22.23.i 24. 5. petak popodne, sub.i nedj.u Kući mira. Cijeli program smještaj hrana koštaju 35,00KM.
Srdačno svima preporučam jer vrijedi tako nešto proći i upoznati jako zanimljive ljude!
Br.tel. djevojke koja to sve organizira je 063 942 333. Ana Naletilić!


Za one koji ne znaju Kuća mira je u Međugorju. 35,00 KM je oko 140 kuna. Prošli put je bila velika gužva za ovaj seminar i dosta osoba koje su htjele ići nisu mogle jer su se mjesta jako brzo popunila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 svi 2009 19:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
berno napisao:
c/p maila od prijateljice

Citat:
Bog ekipa,
fra Danko Perutina ponovno organizira seminar tipa upoznavanja mladih koji sam ja prošla prije dva mjeseca i preporučam ga svima a vi tako možeta dalje preporučiti drugima koje poznajete. Seminar je 22.23.i 24. 5. petak popodne, sub.i nedj.u Kući mira. Cijeli program smještaj hrana koštaju 35,00KM.
Srdačno svima preporučam jer vrijedi tako nešto proći i upoznati jako zanimljive ljude!
Br.tel. djevojke koja to sve organizira je 063 942 333. Ana Naletilić!


Za one koji ne znaju Kuća mira je u Međugorju. 35,00 KM je oko 140 kuna. Prošli put je bila velika gužva za ovaj seminar i dosta osoba koje su htjele ići nisu mogle jer su se mjesta jako brzo popunila.


Svakako bilo bi dobro samcima da posjete to,a i onaj koji bude tamo da poslje od toga nesto napise ovdje...Mozda potakne nekoga na drugacije razmisljanje...BVB

Molitva mladića ili djevojke sv. Antunu
Slavni sv. Antune, prijatelju mladeži, tebi se utječem i s pouzdanjem ti preporučam svoje težnje i želje.
Pomozi mi da živim čisto i pravedno, da ustrajem u sv. vjeri i ljubavi i ostvarim svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.

Tvojoj pomoći izručujem svoj studij (posao) kojemu se želim ozbiljno posvetiti i na taj način
odgovorno pripremiti za život koristan mojim dragima, Crkvi i ljudskom društvu.

Pomozi mi da nađem iskrene prijatelje, čuvaj me od zla, a osobito od sablazni i kompromisa.
Učini me jakim u mom ljudskom i kršćanskom uvjerenju, štiti me s neba i trajno zagovaraj pred Gospodinom Bogom. Amen.


Molimo zajedno...
Molitva za mladića ili djevojku, sv. Antunu


Slavni sv. Antune, preporucujemo ti ,dragi prijatelju mladeži,i tebi se utječemo i s pouzdanjem ti preporučamo sve njihove težnje i želje.
Pomozi dragim nasim clanovima,mladicima i djevojkama , da živie čisto i pravedno, da ustraju u sv. vjeri i ljubavi i da ostvare svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.

Tvojoj pomoći izručujemo njihov studij (posao) kojemu se želie ozbiljno posvetiti i na taj način
odgovorno pripremiti za život koristan njihovim dragima, Crkvi i ljudskom društvu.

Pomozi im da nađu iskrene prijatelje, čuvaj ih od zla, a osobito od sablazni i kompromisa.
Učini ih jakim u njihovom ljudskom i kršćanskom uvjerenju, štiti ih s neba i trajno zagovaraj pred Gospodinom Bogom. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 svi 2009 19:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Bože, od kojega nam dolazi svako očinstvo na nebu i na zemlji, Oče, koji si ljubav i život, učini da svaka ljudska obitelj na zemlji, po tvome Sinu rođenom od žene i po Duhu Svetom, postane izvorom božanske ljubavi za uvijek nove naraštaje. Učini da tvoja milost vodi misli i djela roditelja, za dobro njihove obitelji i svih obitelji na svijetu. Neka mladi naraštaji u obitelji nađu snažnu potporu za čovječnost i rast u istini i ljubavi! Neka ljubav osnažena milošću sakramenta ženidbe, bude jača od svake nemoći i beznađa, koje zahvaćaju naše obitelji. Na kraju te molimo za zagovor svete nazaretske obitelji, da Crkva u svim narodima na zemlji, može plodonosno ispuniti svoje poslanje u obitelji i po obitelji, po Kristu našem Gospodinu, koji -je put, istina i život, u vijeke vjekova. Amen. (Ivan Pavao II)



Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 svi 2009 17:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Oče nebeski, Ti imaš sa ovim clanovima određeni plan, u Crkvi i među ljudima. Uvijek je
pred Tvojim očima djelo za koje si ih stvorio, posao koji mogu sami oni obaviti,i poziv kojeg želis da odaberu,i nitko drugi.
Ako ne prihvatie ovaj zadatak, nitko ga drugi neće izvršiti. Zato se moraju založiti da ga izvrše i ako je Tvoja volja da se odluce za Brak.
Daj da upoznaju Tvoju volju, i slijede Tebe, pa makar ne znam kakav bio taj zadatak. Znamo da s Tobom mogu sve - Ti si njihova snaga i njihova postojanost,zato te molimi da posaljes Duha Svetoga da ih nadahne i pokaze ,sta im je ciniti i koji put teba da idu i sta da odaberu.Amen..!



Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 svi 2009 16:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Isuse, toliki su bračni drugovi čuli prigodom svoga vjenčanja ove tvoje riječi: "Što Bog združi, čovjek neka ne rastavlja!" Molimo te za sve bračne drugove. Njihovo si zajedništvo ti blagoslovio, njihovoj si se ljubavi ti radovao. Bio si začetnik klice ljubavi koja je u njima oblikovala želju i odluku da budu jedno za drugo kroz cijeli život.
Molimo te Isuse, učvrsti ih u ljubavi. Podari im snage da se uvijek iznova nalaze i jedno drugom raduju. Daj im snage da mogu, u svjetlu tvoje ljubavi i tvoga blagoslova, nadvladavati tjeskobe, neprilike, poteškoće, drame svoga životnog hoda i da im vrijednost ljubavi i braka nikada ne dođe u pitanje. Ohrabri ih za praštanje i novo prihvaćanje. Daruj bračnim drugovima nova i dublja iskustva ljubavi i sebedarja. Ti si u tajnu njihova zajedništva utkao nešto od one svoje neizrecive ljubavi kojom si ljubio
svoju Crkvu. To je ljubav do potpunog darivanja, do smrti na križu. Nauči ih ljubiti. Neka muževi prepoznaju svoje žene kao tvoj dar koji si im povjerio na službu ljubavi; neka žene otkriju u svojim muževima dar kojim si ih htio obdariti za cijeli život da imaju za koga živjeti i umirati. Neka se ne umore u tom imperativu ljubavi: živjeti i umirati za drugoga! Isuse, molimo te za mladiće i djevojke. Blagoslovi njihovo traženje, hodanje, njihovo otvaranje ljubavi.

Zabrinjava nas, Isuse, činjenica da ima sve više mladića i djevojaka koji se ne odlučuju za brak, koji se boje te odluke, koji ostaju u neodlučnosti uz bojazan da će proigrati svoj i tvoj poziv na brak i ljubav. Molimo te, učini da mladi ljudi budu dovoljno hrabri da prihvate ljubav i dovoljno tvoji učenici da ljubav shvate kao izazov života. Neka se ne boje ljubavi ni braka. Očuvaj naše mlade Isuse, od pogubnog mentaliteta ovoga svijeta koji daleko više reklamira užitak bez angažmana, sebičnost stavlja ispred
nesebičnog dara u ljubavi. Ohrabri mlade za uzdržljivu i čistu ljubav, da bi postali dovoljno zreli za brak u potpunom darivanju koje neće biti lišeno nesebične i požrtvovne ljubavi. Isuse, ohrabri nas sve da naš život u svim našim ljudskim odnosima bude iskren i lijep. Daruješ nam ljude da ih ljubimo. Ne dopusti da ich sebično promatramo kao sredstva za svoje ciljeve i svoje interese. Daj da svaki čovjek kojega nam daješ, svaka osoba koja dođe na naš životni put bude dar i znak za ljubav kojom želiš ispuniti ovaj svijet. Što je Bog združio, čovjek neka ne rastavlja! Daruj nam, Gospodine hrabrosti i snage da ispunimo sve ono što će odgovarati tvojem planu stvaranja. Htio si da se ljudi jedno drugom raduju, kao što je prvi čovjek sretan uskliknuo kad si mu darovao životnu družicu!

Daj Gospodine da svi clanovi TT ,imaju otvoreno srce kojim će se i sada znati jedni drugima iskreno radovati…


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 svi 2009 08:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molitva za kršćanski život

Sv. Antee, uzoru velike svetosti, pomozi mi da živim pravim kršćanskim životom, vjeran milosti i obećanjima svoga krštenja.
Ti dobro znaš kolike me poteškoće i pogibli okružuju. Jačaj me da ih požrtvovno svladavam i da uvijek spremno svjedočim svoju vjeru. Isprosi mi da Boga ljubim iznad svega i da trajno prihvaćam njegovu svetu volju - i onda kada to od mene zahtijeva žrtvu i odricanje. Daj mi da iskreno i velikodušno ljubim i svoju braću, da se nikada ne zatvorim u sebe već da služim svomu bližnjemu, da tješim žalosne i pritječem u pomoć siromašnima.
Zagovaraj me i jačaj svojim primjerom kako bih mogao živjeti i umrijeti u milosti i prijateljstvu Božjem. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 lip 2009 21:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Trodnevnica za samce koji zele Krscanski brak...
Sv.Antunu Padovanskom..

http://www.tebe-trazim.com/forum/viewtopic.php?t=3898

Dragi clanovi ukljucite se u molitvu... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr