www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 11:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 70  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2009 19:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
MOLITVA ZA SRETNU ZENIDBU I UDAJU

Gospodine Boze, ovi nasi clanovi , tako zarko zele naci covjeka ili zenu koji ce ih pratiti u zivotu,i zivotnom putu, i razumjeti i kojemu bi mogli sve reci.Oni svi zele bracnog duga koji ce ih iskreno
ljubiti, koji ce zeljeti njihovu dusu i njihovo srce, a ne samo njihovo tijelo.
Zele bracnog druga koji ce obogacivati njihov zvot, a nece ih jednog dana ostaviti osiromasene i upropastene.
Daj da i svi clanovi Tebe-Trazim , u njegov zivot unesem radost i vedrinu.
Daj da nadju ljubav kojom nas Ti sve ljubis.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2009 20:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nemojte brinut mnogo sto samujete,
moze bit da je tako bolje :lol:

Jedan citat iz molitve sv. Antunu Padovanskom:

"mogao bih nerazboritoscu prouzrokovati nesrecu za sve dane svoga zivota. Ali ti,dragi moj ucitelju,nemoj to nikada dopustiti.."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2009 12:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Nije se sramota upisati ovdi, ovo je molitva, ne ponuda i potražnja za parovima.

Kao što neki znaju ja i Marijeta nismo više skupa, pa bi volia i nas dvoje upisati u ove molitve, nadan se da se Marijeta neće ljutiti.

Da nam Bog udjeli prekrasne duše kojima ćemo moći davati sebe i biti dobri jedni prema drugima. Da to budu Božiji ljudi, ljudi s kojima ćemo moći jednog dana graditi obitelj i biti vjerni tebi Bože, svemogući vječni Oče.

Bože ti sve znaš, tebi je sve poznato.
Udijeli svima nama momka/curu/bračnog druga
onda kad smo najspremniji,
i kad to ti budeš želio.

Ti znaš što je za nas najbolje,
ne mi, samo Ti to znaš.
Stoga te molimo da, kada budemo spremni, svima nama udjeliš milost da prepoznamo onoga tko je za nas, a onoga za koga mislimo da nije za nas pristojno odbijemo.

Smiluj nam se Bože, Isuse Kriste, udijeli nam svoju milost i napuni nas silom Duha Svetoga da hrabro kročimo ovim svijetom!
Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2009 13:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 tra 2009 17:20
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2009 18:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
1.AgnusDie-želim kršćanski brak i obitelj Gospodine
2. Timotej -Ionako pojma nemam je li brak uopće za mene, iako razbijam glavu oko tog pitanja već duže vrijeme
3.Dawn -Još uvijek sam u potrazi za srodnom dušom...
4.Ivanka ( ja bih zeljela da se molimo za nju da joj Bog posalje jednog finog i vjerski odgojenog mladica. )
5."Doris ( ja moju priju preporučam u molitve! )
6.Anny-mary- Evo, i ja se preporučam u molitve
7.Dijana-zelim krscanaskog mladica,koji zeli da mi bude oslonac u zivotu,(moja najmladja kcerka)
8.Frtljica-da mene i njega Isus vodi u sljedecih mjesec i pol dana, da nas prosvijetli da donesemo pravu odluku..
9.fighterica-Nek bude Volja Očeva
10 .zlatousti..preporučujem se svima u molitvi za mene, starog momka.
11..ela bredi- da u svom zemaljskom životu na području Ljubavi izvršim Božju volju i da je znam prepoznati; da Isus probudi u meni onu pravu, svetu Ljubav, a isto tako i u onome koga mi je namijenio
12.Kreso-Nek bude Volja Očeva
13.Zagy- i ja se preporučam u molitvu..
14.Velika-.evo i mene vama da se pridruzim , ja imam nekoga vec jako u srcu samo tu stoje neke zapreke izmedju vas ...
15.Fraxinus-I ja se preporučam u molitve. Želio bih dobru vezu s normalnom djevojkom.
16. preporučam svoju kćerku Martinu i sina Marka da nađu bračnog druga i družicu koji će ih ljubiti i poštivati a i oni njih Kristovom ljubavlju .(Danijela)
17.Iskreni
1-Da konačno nađem nekoga tko će me razumjeti.. i tko će se svidjeti meni i slagati samnom, i kome ću se ja svidjeti. Da napokon bude kako treba..
18.Mario23-Da nam Bog udjeli prekrasne duše kojima ćemo moći davati sebe i biti dobri jedni prema drugima
19.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve

MOLITVA

Bože, od tebe dolazi svako očinstvo na nebu i na zemlji.Oče ljubavi i života, daj da svaka ljudska obitelj na zemlji, po Tvojem Sinu Isusu Kristu, koji je
"od žene rođen" i po Duhu Svetom, postane svetištem života i ljubavi Upravljaj svojom milošću misli i djela roditelja za dobro njihove obitelji i sviju obitelji svijeta.

Daj da mladi nađu u obitelji jaku podršku za svoj ljudski razvoj i rast u istini i ljubavi. Daj da se ljubav, ojačana milošću sakramenta ženidbe, pokaže jačom od svake slabosti i krize koje naše obitelji moraju katkada podnijeti.

Daj nadalje, molimo te, po zagovoru svete Nazaretske Obitelji, da crkva može među svim narodima zemlje u obitelji i po obitelji plodno ispuniti svoje poslanje. Jer ti si Život, Istina i Ljubav u jedinstvu Sina i Duha Svetoga.
Amen.

Ivan Pavao II


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2009 19:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 ožu 2009 15:51
Postovi: 110
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i mene pridružite molitvama,

da na moj put stavi osobu koju mi je sam Gospodin Bog namjenio i da u svom srcu prepoznam da je on prava osoba za mene,..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2009 20:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
ivanam napisao:
i mene pridružite molitvama,

da na moj put stavi osobu koju mi je sam Gospodin Bog namjenio i da u svom srcu prepoznam da je on prava osoba za mene,..


18.Mario23-Da nam Bog udjeli prekrasne duše kojima ćemo moći davati sebe i biti dobri jedni prema drugima
19. Marijeta...
20.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve
21.Ivanam-da na moj put stavi osobu koju mi je sam Gospodin Bog namjenio i da u svom srcu prepoznam da je on prava osoba za mene
Slika
Molitva mladića ili djevojke sv. AntunuSlavni sv. Antune, prijatelju mladeži, tebi se utječem i s pouzdanjem ti preporučam svoje težnje i želje. Pomozi mi da živim čisto i pravedno, da ustrajem u sv. vjeri i ljubavi i ostvarim svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.
Tvojoj pomoći izručujem svoj studij (posao) kojemu se želim ozbiljno posvetiti i na taj način odgovorno pripremiti za život koristan mojim dragima, Crkvi i ljudskom društvu.
Pomozi mi da nađem iskrene prijatelje, čuvaj me od zla, a osobito od sablazni i kompromisa. Učini me jakim u mom ljudskom i kršćanskom uvjerenju, štiti me s neba i trajno zagovaraj pred Gospodinom Bogom. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2009 16:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 tra 2009 21:03
Postovi: 72
Lokacija: vojvodina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Boze, molim Te, Ti znas kako se osecamo. Molim Te, jacaj nas. Molim Te, u pravo vreme ucini da se sretnemo sa osobom sa kojom zelis da provedemo ceo zivot. Molim Te, pomozi nam. Ti ucini Isuse


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 tra 2009 05:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 kol 2008 09:37
Postovi: 35
Lokacija: Split
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ja bi da me pridružite molitvama. Da napokon nađem djevojku. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 tra 2009 22:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
1.AgnusDie-želim kršćanski brak i obitelj Gospodine
2. Timotej -Ionako pojma nemam je li brak uopće za mene, iako razbijam glavu oko tog pitanja već duže vrijeme
3.Dawn -Još uvijek sam u potrazi za srodnom dušom...
4.Ivanka ( ja bih zeljela da se molimo za nju da joj Bog posalje jednog finog i vjerski odgojenog mladica. )
5."Doris ( ja moju priju preporučam u molitve! )
6.Anny-mary- Evo, i ja se preporučam u molitve
7.Dijana-zelim krscanaskog mladica,koji zeli da mi bude oslonac u zivotu,(moja najmladja kcerka)
8.Frtljica-da mene i njega Isus vodi u sljedecih mjesec i pol dana, da nas prosvijetli da donesemo pravu odluku..
9.fighterica-Nek bude Volja Očeva
10 .zlatousti..preporučujem se svima u molitvi za mene, starog momka.
11..ela bredi- da u svom zemaljskom životu na području Ljubavi izvršim Božju volju i da je znam prepoznati; da Isus probudi u meni onu pravu, svetu Ljubav, a isto tako i u onome koga mi je namijenio
12.Kreso-Nek bude Volja Očeva
13.Zagy- i ja se preporučam u molitvu..
14.Velika-.evo i mene vama da se pridruzim , ja imam nekoga vec jako u srcu samo tu stoje neke zapreke izmedju vas ...
15.Fraxinus-I ja se preporučam u molitve. Želio bih dobru vezu s normalnom djevojkom.
16. preporučam svoju kćerku Martinu i sina Marka da nađu bračnog druga i družicu koji će ih ljubiti i poštivati a i oni njih Kristovom ljubavlju .(Danijela)
17.Iskreni 1-Da konačno nađem nekoga tko će me razumjeti.. i tko će se svidjeti meni i slagati samnom, i kome ću se ja svidjeti. Da napokon bude kako treba..
18.Mario23-Da nam Bog udjeli prekrasne duše kojima ćemo moći davati sebe i biti dobri jedni prema drugima
19.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve
20. Marijeta...
21.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve
22.Ivanam-da na moj put stavi osobu koju mi je sam Gospodin Bog namjenio i da u svom srcu prepoznam da je on prava osoba za mene
23.Željko-da napokon nađem djevojku

:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 25 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr