www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 stu 2016 18:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
HIiM+ Dragi moji,braco i sestre..nemame godina ovdje, povremeno naletim..procitam malo i odem..Sada me nesto potaklo da moram odgovoriti na neka pitanja...
Unapred da se ogradim,ovo je samo moje misljenje ne morate se sloziti s ovim..samo bi bilo dobro da vas potakne na razmisljanje ako zaista zelite vezu,brak i obitelj!
SRETNO.. :grlim te: smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8
BOG VAS BLAGOSLOVIO -i zivot vam brakom urodio!
Indira napisao:
Jednostvno ne mogu da nađem svoju srodnu dušu.Možda nije još vrijeme ne znam...
Draga Indira,pokusaj promjeniti "uvjete" pod kojima trazis srodnu dusu..Toliki mladi ,"malo stariji mladi" traze..i zele poznanstvo i malo vise od toga ,kako bi ostvarili brak..Odluci se za nove poteze prijateljstva ,gledaj ono sto ti Bog stavlja na tvoj zivotni put,ne ono sto bi ti zeljela..Oni su pored tebe,samo moras prepoznati.
julian89 napisao:
Evo za mene ne trebate moliti i trošiti vrijeme dragocjeno, dovoljno mi je da se naka djevojka od 20 do 26 godina javi u privatne poruke na ovoj internetskoj stranici pa da se upoznajemo, a kasnije šta život donese.
Dragi Julijane,ne vjerujem da ti se virtualno netko javio,tko bi zelio poznanstvo ,koje bi urodilo brakom..Kako ovdje ,tako i u selu,moras osobno se obratiti osobi za koju mislis da ti je draga i simpaticna...pa tko zna,mozda se rodi nesto vise od samog poznastva i prijateljstva..Neka ti je sa srecom i s Bozjim blagoslovom!
julian89 napisao:
U našem selu nema puno djevojaka većinom su se udale za strance ili rade po Hrvackoj, a neznaju niti cijeniti ljepote sela. Ja ne želim napustiti zemlju koju su posjedovali moji predci, niti svoj dom. .
Dozvoli da te koregiram u ovome..to je samo tvoje misljenje,a ne mora da znaci da je tako..Zene cijene ljepote sela,i pogotovo rodnu grudu,svoje korijene..ali ako nemam za zivot,nemam za stan i hranu...moram poci trbuhom za kruhom.Nitko ne napusta svoje gnjezdo iz "dobra" nego iz potrebe..Poradi na sebi ,i obrati paznju na djevojke,pa i u susjednim selima...ne mora biti iz istog sela...pogledaj u svojoj zupi,i negdje u zajednicima i udrugama gdje su mladi,gdje se sastaju..
ela bredi napisao:
Nakon 15godišnjeg života u velikom gradu i "u žiži" svih događaja, upoznala sam valjda tisuću dobrih mladića, a ipak se sve svelo samo na par divnih prijatelja, možda tek jednu divnu osobu koju sam dugo smatrala "propuštenom prilikom"....uglavnom - čovjek mog života nije se pojavio.

Oh,draga Ela ..tko zna da nisi imala priliku za covjeka tvog zivota ..greska je u tome sto mladi najcesce traze dobre i divne mladice..( a to nismo nitko) jer nitko nije savrsen ..Velika je milost uzeti neku propalicu,pa ga dovesti pred Boga,to je velika milost kada covjek dozivi obracenje ,i zazivi istinska ljubav tu su plodovi koji moraju donesti radost i srecu..
Maina napisao:
Nakon jedne propale veze za koju sam u pocetku mislila da je ona prava, evo me opet soliram. I trenutno mi je tako i dobro.
Hm.draga Maina ,u svaki rad covjek mora puno uloziti da bi uspio..ako je veza propala onda nije bilo obostrane ljubavi..Ipak,ako zelis brak ne mozes se sloziti s tim da ti je trenutno tako dobro..Mozda je taj covjek pored tebe,u tvojoj blizini...moli Boga da prepoznas Volju Bozju gdje te On zeli imati! U drustu obrati paznju na mladice, koji nisu toliko lijepi,toliko pametni i dobri..koji su samo obicni ljudi ,kao i mi.
Dorka napisao:
Da mi dragi Bog podari pre svega razumnu, vernu, iskrenu, mudru osobu, koja je po Njegovom Srcu..Nekoga u kome ću pronaći vernog prijatelja, i ljubav... .
Ovo je kontra od onog sto covjek treba traziti..nije dobro..Moli Boga da ti podari mladica ,"koji je najbolji za tebe"Ma kakav god bio,u braku se sve moze promjeniti..postati najbolje,i obratno..

željko napisao:
ja sam puno puta susreo ljude za koje nebi nikada mogao ni pretpostavit da ih mogu sresti treba biti ponekad i na oprezu jel sam imao , i takovih iskustava ali neka nam BOG pomogne
To je danas sve relativno dragi Zeljko..U svemu moramo biti oprezni,samo u prijateljstvu covjek mora otvoriti oci i darivati srce..istinski..obostrano!Bog ce pomoci,a vi treba da odlucite..
kcer sionska napisao:
Zasad samo kusnje,ali vjerujem da Gospodin na kraju krije ogroman blagoslov za nas. Valja,moliti ,vjerovati, ali I kusnje savladati.
Kceri sionska..ako vec u samom startu postoje samo kusnje,sta ce tek biti poslje?Tu moras biti odlucna u sta se upustas!
lalelu napisao:
Cemu molitva za samce jad ne ovdje u vjerovati da se ne moze izmoliti partner a to je I moje osobno iskustvo. Ako ce ti Bog dat, dat ce ti. Ako ne ce, mozes moliti 24 sata dnevno
Draga Lalelu..ti ne vjerujes cvrsto da ti Bog moze pomoci,ti samim tim vec odbijas da ti Bog pomogne da prepoznas sta zeli od tebe..BOG CE TI DATI A TI MORAS ODLUCITI..mozes moliti 24 sata-AKO NE VJERUJES I NEMAS VJERE ..???
lalelu napisao:
Ali ja molim vec 15 godine I rezultat nista
KRIVA MOLITVA!
lalelu napisao:
Nekima Big da krscanski brak s 18 godina nekima ni do 35. I sto cemo sad? Zelis Reck da je taj netko s 18 zreliji od mene?Ili je pak: nekima Bog ne zeli dati srecu drugima zeli dati?
Ti koji se zene i udaju tako mladi,bili su sposobni prepoznati i DONESTI ODLUKU..nije vazno sto nisu bili zreli,bili su sposoni ..Zaljubili su se ,a LJUBAV JE UVJEK ODLUKA ..upustili se u te zivotne vode i osnovali brak i obitelj NISTA NEOBICNO I POSEBO..Mozda je i tebi Bog namjenio nekoga,mozda je taj pored tebe,a ti ne prepozajes..jer imas "zamisao-kako bi trebao izgledati i biti"a to je pogreska..Promjeni sebe ,"ono sto trazis"tako ces postici najveci uspjeh..

ZAZIVAM BOZJI BLAGOSLOV NA SVE VAS I SRETNO VAM BILO! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2016 19:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
I ja dam se zaljubljivala I zaljubljena sam. I kakva korist od toga kad Bog ne zeli da budemo zajedno...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2016 20:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
lalelu napisao:
I ja dam se zaljubljivala I zaljubljena sam. I kakva korist od toga kad Bog ne zeli da budemo zajedno...


Tvoja istina je ograničena i ti ne možeš znat što želi ili ne želi Bog. Možeš samo moliti Duha Svetoga da te vodi, možeš samo osluškivati Gospodinov glas, ali i ne zaboraviti da svatko od nas ima slobodnu volju.
Ti jedino možeš vjerovati i pouzdati se, a mislilm da ti je to najveći problem, uostalom kao i većini ljudi - pa ni sama nisam ništa bolja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 16:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
marija_daniela napisao:
lalelu napisao:
I ja dam se zaljubljivala I zaljubljena sam. I kakva korist od toga kad Bog ne zeli da budemo zajedno...


Tvoja istina je ograničena i ti ne možeš znat što želi ili ne želi Bog. Možeš samo moliti Duha Svetoga da te vodi, možeš samo osluškivati Gospodinov glas, ali i ne zaboraviti da svatko od nas ima slobodnu volju.
Ti jedino možeš vjerovati i pouzdati se, a mislilm da ti je to najveći problem, uostalom kao i većini ljudi - pa ni sama nisam ništa bolja.



DA mi Big zeli dati njega ili bilo koga drugoga normalnoga, dao bi mi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 19:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
lalelu napisao:
marija_daniela napisao:
lalelu napisao:
I ja dam se zaljubljivala I zaljubljena sam. I kakva korist od toga kad Bog ne zeli da budemo zajedno...


Tvoja istina je ograničena i ti ne možeš znat što želi ili ne želi Bog. Možeš samo moliti Duha Svetoga da te vodi, možeš samo osluškivati Gospodinov glas, ali i ne zaboraviti da svatko od nas ima slobodnu volju.
Ti jedino možeš vjerovati i pouzdati se, a mislilm da ti je to najveći problem, uostalom kao i većini ljudi - pa ni sama nisam ništa bolja.



DA mi Big zeli dati njega ili bilo koga drugoga normalnoga, dao bi mi.


Ok, odustajem. U pravu si! Bog ti nikoga ne želi dati i to je to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 19:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
DA mi Big zeli dati njega ili bilo koga drugoga normalnoga, dao bi mi.

Jašta ba, pa dobro da si toliko do ovih dana shvatila. A nije teško, gledaj ovamo - Bog je svemoćan, što znači da mi Bog može dat normalnoga momka, ja normalnoga momka nemam, ergo jedini zaključak je da mi Bog ne želi dati tog momka. Vrlo jednostavan logički argument. Čudi me kako je tebi tao obrazovanoj koja znaš pričat o Šekspiru trebalo do trijest i pete da toliko skužiš. :zubo:

Nego, recider ti meni jednu drugu stvar, zbog toga sam se ja javila da te pitam za savjet, ono, od samca samcu. Naime, upravo dobih poziv za na pir, a kako me na takvim pirevima obično smjeste za okrugli stol s tri para (brat i rođaci), problem je šta ostaneš sam kad se ovi dignu plesat i sl. Pa bi se ja od toga izvukla. Ali nisam dovoljno kreativna šta da izmislim. Prošli put sam smislila poslovni put, a na kraju je ispalo da nisam ni lagala jer sam u zadnju zbilja baš tada morala na put. Ovaj put da idem na isti trik mi je malo glupo, a i bezze mi se po gradu kriti tri dana da me ko ne vidi. Pa reko - idem ja upitat lalelu za savjet, imaš ti kakvu zgodnu izliku, sigurno si bila u sličnim situacijama. :zubo:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od marija_daniela na 12 stu 2016 20:20.
PostPostano: 12 stu 2016 20:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Imam je Mashna za tebe odgovor u vezi pira....budi iskrena...onima koji te zovu reci iskreno da nezelis ic I reci ralog koji, daj im kovertu ili poklon kao znak paznje sto su te zvali.....ili idi, pa nek se svi ustanu plesati, ti imas mobitel, ponesi ga, nadi nesto na internetu...neplesu na piru samo parovi, na piru plesu I svi skupa...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 20:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
DA mi Big zeli dati njega ili bilo koga drugoga normalnoga, dao bi mi.

Jašta ba, pa dobro da si toliko do ovih dana shvatila. A nije teško, gledaj ovamo - Bog je svemoćan, što znači da mi Bog može dat normalnoga momka, ja normalnoga momka nemam, ergo jedini zaključak je da mi Bog ne želi dati tog momka. Vrlo jednostavan logički argument. Čudi me kako je tebi tao obrazovanoj koja znaš pričat o Šekspiru trebalo do trijest i pete da toliko skužiš. :zubo:

Nego, recider ti meni jednu drugu stvar, zbog toga sam se ja javila da te pitam za savjet, ono, od samca samcu. Naime, upravo dobih poziv za na pir, a kako me na takvim pirevima obično smjeste za okrugli stol s tri para (brat i rođaci), problem je šta ostaneš sam kad se ovi dignu plesat i sl. Pa bi se ja od toga izvukla. Ali nisam dovoljno kreativna šta da izmislim. Prošli put sam smislila poslovni put, a na kraju je ispalo da nisam ni lagala jer sam u zadnju zbilja baš tada morala na put. Ovaj put da idem na isti trik mi je malo glupo, a i bezze mi se po gradu kriti tri dana da me ko ne vidi. Pa reko - idem ja upitat lalelu za savjet, imaš ti kakvu zgodnu izliku, sigurno si bila u sličnim situacijama. :zubo:


Pojedi pokvareno jaje ili ipak idi I sjedi dok drugi plesu. Vidi kako ti je Bog dobar I kako je samoca lijepa


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 20:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Ali reci mi ako je Bog svemoćan I ti ga molim za ljubav I on ti je ne da. Kako to protumaciti ako ne kao Bog ti ne zeli dati


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr