www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:05

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 70  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2009 20:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Gospodine Boze Oce , ovi mladici i djevojke se obracaju i utjeceu za pomoc,kako bi prepoznali sta Ti od njuh zelis.Oni koje zele brak,posalji im bracnog druga..A sve one druge,posalji tamo gdje ga zelis imati..Ako je to ipak brak,posalji im zivotnu suputnicu ,suputnika ,po Tvojoj volji,ako je nesto drugo,onda im daj spoznaju ,kako bi se mogli odluciti da ti sluze,tamo gdje Ti zelis....Sve ove mladice i djevojke spasi od napasti i zabluda ,i da, u pustinji svoga srca, sami traze muza,sami traze zenu,ili odluce za ono,gdje mislis da trebaju ici . Mozda su vec i vidjeli buducega bracnog druga, ali ga bez tvoga Svetoga Duha nisu mogli prepoznati. Zato Ti predaju svoje iskreno srce i sav njihov zivot,da im pomognes u prepoznavanju istine i ljubavi,odnosno bracnog druga.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 vel 2009 19:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
"Doista, Bog čini u vama da hoćete i vršite ono što je Njemu ugodno."
Fil 2,13

Bog te nije prepustio samom sebi, nije te prepustio sudbini. Nisi sam, kako god teškoće bile velike, nepremostive. Ti, ja - svi smo dio velikog Božjeg plana u ekonomiji spasenja. Sve ima smisao: smijeh, radost, uspjeh, suze, tuga, neuspjeh - sve nas to izgrađuje, sve je ugrađeno u Božji plan.

Gospodine, hvala ti za ljubav kojom me pratiš i u kojoj nalazim sigurnost.
Hvala ti Hvala ti što si me htio Hvala ti što si me htio si me htio, što si poželio da postojim...Hvala ti što si me podrao u svemu,tako vjerujem da ces mi pomoci i u ovj mojoj molitvenoj potrebi.Amen.
.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 ožu 2009 10:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Djevice Marijo, ponizna kćeri Svevišnjega, u tebi se čudesno ispunilo otajstvo božanskoga poziva. Ti si slika onoga što Bog ispunja u onome koji se u njega pouzdaje; u tebi je Stvoriteljeva sloboda uzvisila čovjekovu slobodu.

Onaj koji se rodio iz tvoje utrobe postigao je istim htijenjem spasiteljsku slobodu Božju i poslušno čovjekovo prianjanje. Zahvaljujući tebi, Božji se poziv konačno uskladio s odgovorom čovjeka – Boga.

Ti, prvino novoga života, sačuvaj svima ,ovim nasim clanovima,mladicima i djevojkama , velikodušni «neka bude» radosti i ljubavi.

Sveta Marijo, Majko svakoga pozvanoga, učini da vjernici imaju snage s velikodušnom hrabrošću odgovoriti božanskom pozivu, i zivotnom bozivu, i biti radosnim svjedocima ljubavi prema Bogu i prema bližnjemu.

Djevice, kćeri sionska, Zvijezdo jutarnja koja po Velikom jubileju vodiš korake čovječanstva prema budućnosti, usmjeri mladež novoga tisućljeća.i nace Tebe-Trazim clanove,zaogrni svojim plastom ljubavi,da bi spoznali sto im je ciniti.

prema Onome koji je «Svjetlo istinsko, koje prosvjetljuje svakog čovjeka.» Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ožu 2009 12:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Molitva mladića ili djevojke sv. Antunu
Slavni sv. Antune, prijatelju mladeži, tebi se utječem i s pouzdanjem ti preporučam svoje težnje i želje.
Pomozi mi da živim čisto i pravedno, da ustrajem u sv. vjeri i ljubavi i ostvarim svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.

Tvojoj pomoći izručujem svoj studij (posao) kojemu se želim ozbiljno posvetiti i na taj način
odgovorno pripremiti za život koristan mojim dragima, Crkvi i ljudskom društvu.

Pomozi mi da nađem iskrene prijatelje, čuvaj me od zla, a osobito od sablazni i kompromisa.
Učini me jakim u mom ljudskom i kršćanskom uvjerenju, štiti me s neba i trajno zagovaraj pred Gospodinom Bogom. Amen.


Molimo zajedno...
Molitva za mladića ili djevojku, sv. Antunu


Slavni sv. Antune, preporucujemo ti ,dragi prijatelju mladeži,i tebi se utječemo i s pouzdanjem ti preporučamo sve njihove težnje i želje.
Pomozi dragim nasim clanovima,mladicima i djevojkama , da živie čisto i pravedno, da ustraju u sv. vjeri i ljubavi i da ostvare svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.

Tvojoj pomoći izručujemo njihov studij (posao) kojemu se želie ozbiljno posvetiti i na taj način
odgovorno pripremiti za život koristan njihovim dragima, Crkvi i ljudskom društvu.

Pomozi im da nađu iskrene prijatelje, čuvaj ih od zla, a osobito od sablazni i kompromisa.
Učini ih jakim u njihovom ljudskom i kršćanskom uvjerenju, štiti ih s neba i trajno zagovaraj pred Gospodinom Bogom. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 ožu 2009 09:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
1.AgnusDie-želim kršćanski brak i obitelj Gospodine
2. Timotej -Ionako pojma nemam je li brak uopće za mene, iako razbijam glavu oko tog pitanja već duže vrijeme
3.Dawn -Još uvijek sam u potrazi za srodnom dušom...
4.Ivanka ( ja bih zeljela da se molimo za nju da joj Bog posalje jednog finog i vjerski odgojenog mladica. )
5."Doris ( ja moju priju preporučam u molitve! )
6.Anny-mary- Evo, i ja se preporučam u molitve
7.Dijana-zelim krscanaskog mladica,koji zeli da mi bude oslonac u zivotu,(moja najmladja kcerka)
8.Frtljica-da mene i njega Isus vodi u sljedecih mjesec i pol dana, da nas prosvijetli da donesemo pravu odluku..
9.fighterica-Nek bude Volja Očeva


Molitva mladića ili djevojke sv. Antunu
Slavni sv. Antune, prijatelju mladeži, tebi se utječem i s pouzdanjem ti preporučam svoje težnje i želje.
Pomozi mi da živim čisto i pravedno, da ustrajem u sv. vjeri i ljubavi i ostvarim svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.

.


Molimo zajedno...
Molitva za mladića ili djevojku, sv. Antunu


Slavni sv. Antune, preporucujemo ti ,dragi prijatelju mladeži,i tebi se utječemo i s pouzdanjem ti preporučamo sve njihove težnje i želje.
Pomozi dragim nasim clanovima,mladicima i djevojkama , da živie čisto i pravedno, da ustraju u sv. vjeri i ljubavi i da ostvare svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.



Evo nesto ,ali nazalost na Njemckom,kako samci organiziraju Hodocasca Sv.Antunu Padovanskom...s nakanom ,da pronadju bracnog duga..
Mnogi su vec upoznali,i ozenili se...
http://gloria.tv/?media=16371


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 ožu 2009 09:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
1.AgnusDie-želim kršćanski brak i obitelj Gospodine
2. Timotej -Ionako pojma nemam je li brak uopće za mene, iako razbijam glavu oko tog pitanja već duže vrijeme
3.Dawn -Još uvijek sam u potrazi za srodnom dušom...
4.Ivanka ( ja bih zeljela da se molimo za nju da joj Bog posalje jednog finog i vjerski odgojenog mladica. )
5."Doris ( ja moju priju preporučam u molitve! )
6.Anny-mary- Evo, i ja se preporučam u molitve
7.Dijana-zelim krscanaskog mladica,koji zeli da mi bude oslonac u zivotu,(moja najmladja kcerka)
8.Frtljica-da mene i njega Isus vodi u sljedecih mjesec i pol dana, da nas prosvijetli da donesemo pravu odluku..
9.fighterica-Nek bude Volja Očeva
10 .zlatousti..preporučujem se svima u molitvi za mene, starog momka.
11..ela bredi- da u svom zemaljskom životu na području Ljubavi izvršim Božju volju i da je znam prepoznati; da Isus probudi u meni onu pravu, svetu Ljubav, a isto tako i u onome koga mi je namijenio
12.Kreso-Nek bude Volja Očeva
13.Zagy- i ja se preporučam u molitvu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ožu 2009 19:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo i mene vama da se pridruzim , ja imam nekoga vec jako u srcu samo tu stoje neke zapreke izmedju vas , ipak nek bog djeljuje nek u njegovim rukama to bude ... oce pogledaj i na mene koja zeli brak i obitelj...

rebeka draga super thema ljubim te vidim boris se za nas bog te blagoslovija


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 ožu 2009 07:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine Isuse,pogledaj milostivo na svu ovu nasu bracu i sestrice koji jos uvijek traze svog zivotnog saputnika,a nemogu naci ili donjeti odluku.Tebi je Gospodine sve moguce,svrni svoj pogled na njihove zelje i budi im svima milostiv.Ti Gospodine sve mozes pa tako i njima odaberi i posalji na put njihov jednu srodnu dusu koja ce snjima djeliti svako dobro i zlo,svaku radost i tugu,da nebudu osamljeni.Uslisi Gospodine nase molitve i priteci im u pomoc.Hvala Isuse,vjerujemo u Tebe.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ožu 2009 16:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
gospodine smiljuj se nama :-)))


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2009 00:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 ožu 2006 23:56
Postovi: 31
Lokacija: Bjelovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ja se preporučam u molitve. Želio bih dobru vezu s normalnom djevojkom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr