www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 09 svi 2024 22:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 70  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2009 17:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 tra 2009 17:20
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Rebeka evo poslušala sam te, pokušat ću s njim razviti prijateljstvo jer mi se čini da je vrlo kvalitetna osoba pa tko zna! Molim se dragom Bogu da me povede na pravi put!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2009 19:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Joanna napisao:
Draga Rebeka evo poslušala sam te, pokušat ću s njim razviti prijateljstvo jer mi se čini da je vrlo kvalitetna osoba pa tko zna! Molim se dragom Bogu da me povede na pravi put!


Da, dobro je prihvatiti prijateljstvo,jer covjek na prvi pogled ne vidi dobro,ako se odmah zaljubi..Tek kasnije ,kada nastanu problemi uvidi,da je to i prije bilo a da nije primjecivao..Tako cesto dovodi do svadja,koje nekada budu i kobne..
Bolje je ako se ljubav rodi iz prijateljstva,jer tu se covjek donekle vec upozna..A,bas na prvi pogled,da se oboje jedno drugom svidja i da se u isto vrijeme zaljube,je moguce,ali vrlo rijetko...
Sto ne mora da znaci da je nesto lose..

Zato ,pusti vremenu da ga prvo upozas,ali vrlo je vazno da od prvog dana budes iskrena..Sve dok on od tebe ne trazi neke odgovore ne moras nista govoriti,a kada bude pitao,odgovori mu zista onako kako jeste.. iskreno...(nemoj da mu dajes nikakvu nadu,dok u to nisi sigurna)
Kazi mu da ti treba vremena,i da nisi sigurna u samu sebe,neka bude strpljiv i neka pricekaceka..dok budes tako daleko da doneses pravu odluku..

Neka ti Gospodin bude u pomoci.. smajlic4

Moliti cemo i dalje za vas i za tebe..BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lip 2009 20:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
1.AgnusDie-želim kršćanski brak i obitelj Gospodine
2. Timotej -Ionako pojma nemam je li brak uopće za mene, iako razbijam glavu oko tog pitanja već duže vrijeme
3.Dawn -Još uvijek sam u potrazi za srodnom dušom...
4.Ivanka ( ja bih zeljela da se molimo za nju da joj Bog posalje jednog finog i vjerski odgojenog mladica. )
5."Doris ( ja moju priju preporučam u molitve! )
6.Anny-mary- Evo, i ja se preporučam u molitve
7.Dijana-zelim krscanaskog mladica,koji zeli da mi bude oslonac u zivotu,(moja najmladja kcerka)
8.Frtljica-da mene i njega Isus vodi u sljedecih mjesec i pol dana, da nas prosvijetli da donesemo pravu odluku..
9.fighterica-Nek bude Volja Očeva
10 .zlatousti..preporučujem se svima u molitvi za mene, starog momka.
11..ela bredi- da u svom zemaljskom životu na području Ljubavi izvršim Božju volju i da je znam prepoznati; da Isus probudi u meni onu pravu, svetu Ljubav, a isto tako i u onome koga mi je namijenio
12.Kreso-Nek bude Volja Očeva
13.Zagy- i ja se preporučam u molitvu..
14.Velika-.evo i mene vama da se pridruzim , ja imam nekoga vec jako u srcu samo tu stoje neke zapreke izmedju vas ...
15.Fraxinus-I ja se preporučam u molitve. Želio bih dobru vezu s normalnom djevojkom.
16. preporučam svoju kćerku Martinu i sina Marka da nađu bračnog druga i družicu koji će ih ljubiti i poštivati a i oni njih Kristovom ljubavlju .(Danijela)
17.Iskreni 1-Da konačno nađem nekoga tko će me razumjeti.. i tko će se svidjeti meni i slagati samnom, i kome ću se ja svidjeti. Da napokon bude kako treba..
18.Mario23-Da nam Bog udjeli prekrasne duše kojima ćemo moći davati sebe i biti dobri jedni prema drugima
19.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve
20. Marijeta...
21.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve
22.Ivanam-da na moj put stavi osobu koju mi je sam Gospodin Bog namjenio i da u svom srcu prepoznam da je on prava osoba za mene
23.Željko-da napokon nađem djevojku
24.makiiii-da mi Bog pošalje bračnog druga po svojoj volji...
25.Anchi-Zg.- da me Bog cuva i vodi ka onom pravom momku s kojim cu dijeliti dobro i zlo, s kojim cu ici u crkvu i zajednicki moliti. Ako je jedan takav kraj mene, neka to prepoznam
26.za brata od IVT - da nađe djevojku





Gospode Bože vječni, Ti si rastavljeno doveo do jedinstva i ustanovio međusobnu neraskidivu vezu muškarca i žene. Zato daj i meni Gospode da se sretnem, združim s čovjekom/ženom koji/koja me razumije i kojem/kojoj mogu sve reći. Sjedini me sa takvim/takvom koji/koja bi me iskreno i supružnički ljubio/ljubila cijelog života. Daj Gospode da me pronađe onaj/ona koji/koja razlikuje ljubav od strasti i pohotljivosti.Daruj mi Gospode čovjeka/ženu koji/koja će uvijek iskati i tražiti moju dušu i srce, a ne samo moje tijelo.
Ti sam Gospode spasitelju na sveti način izvrši tajanstveni i čisti brak među nama, da budemo složni dušom i tijelom, da međusobno obogaćujemo svoj bračni život, da jedno drugo ne ostavimo osiromašene i upropaštene već da kao supružnici budemo pobožni, jednodušno i zadovoljno sretni.
Preslavni Gospode još ti se molim da onome/onoj koga traži duša moja i meni daruješ da u naš život unesem radost i Tvoj mir, da nađem neprolaznu ljubav kojom nas Ti ljubiš i da uživam u pravoj i dobroj djeci. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2009 12:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
05.05. sam preporučila brata u molitve da nađe pravu kršćanku za djevojku,

moram Vam danas posvjedočiti:

Hvala Isusu što mu ju našao djevojku.

Bože blagoslovi ih oboje, te ih vodi i nadalje putem hodanja u čistoći.

Hvala Mu i slava!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2009 13:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
IVT napisao:
05.05. sam preporučila brata u molitve da nađe pravu kršćanku za djevojku,

moram Vam danas posvjedočiti:

Hvala Isusu što mu ju našao djevojku.

Bože blagoslovi ih oboje, te ih vodi i nadalje putem hodanja u čistoći.

Hvala Mu i slava!


Velik je Bog :wink:
Svakome u svoje vrime...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2009 19:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Slika

Slavni sv. Antune, preporucujemo ti ,dragi prijatelju mladeži,i tebi se utječemo i s pouzdanjem ti preporučamo sve njihove težnje i želje.
Pomozi dragim nasim clanovima,mladicima i djevojkama , da živie čisto i pravedno, da ustraju u sv. vjeri i ljubavi i da ostvare svoje uzvišene kršćanske i ljudske ideale.

Tvojoj pomoći izručujemo njihovu zelju za brakom kojemu se želie ozbiljno posvetiti i na taj način
odgovorno pripremiti za život koristan njihovim dragima, Crkvi i ljudskom društvu.

Pomozi im da nađu iskrene prijatelje, čuvaj ih od zla, a osobito od sablazni i kompromisa.
Učini ih jakim u njihovom ljudskom i kršćanskom uvjerenju, štiti ih s neba i trajno zagovaraj pred Gospodinom Bogom. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2009 23:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
I ja se preporucam u molitve,ponekad gubim nadu,razocarana sam :cry:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lip 2009 16:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 lip 2009 19:34
Postovi: 58
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne gubi vjeru smajlic26 (ima nas još :) )


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lip 2009 16:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
:)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lip 2009 16:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
:)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 19 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr