www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 09 svi 2024 18:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 70  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 lip 2009 17:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Dragi Isuse,pomozi da se moji strahovi,neprilike i samoca Tvojom miloscu preobraze u radost,ljubav i obilje.
Tebi je sve moguce


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 lip 2009 19:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
1.AgnusDie-želim kršćanski brak i obitelj Gospodine
2. Timotej -Ionako pojma nemam je li brak uopće za mene, iako razbijam glavu oko tog pitanja već duže vrijeme
3.Dawn -Još uvijek sam u potrazi za srodnom dušom...
4.Ivanka ( ja bih zeljela da se molimo za nju da joj Bog posalje jednog finog i vjerski odgojenog mladica. )
5."Doris ( ja moju priju preporučam u molitve! )
6.Anny-mary- Evo, i ja se preporučam u molitve
7.Dijana-zelim krscanaskog mladica,koji zeli da mi bude oslonac u zivotu,(moja najmladja kcerka)
8.Frtljica-da mene i njega Isus vodi u sljedecih mjesec i pol dana, da nas prosvijetli da donesemo pravu odluku..
9.fighterica-Nek bude Volja Očeva
10 .zlatousti..preporučujem se svima u molitvi za mene, starog momka.
11..ela bredi- da u svom zemaljskom životu na području Ljubavi izvršim Božju volju i da je znam prepoznati; da Isus probudi u meni onu pravu, svetu Ljubav, a isto tako i u onome koga mi je namijenio
12.Kreso-Nek bude Volja Očeva
13.Zagy- i ja se preporučam u molitvu..
14.Velika-.evo i mene vama da se pridruzim , ja imam nekoga vec jako u srcu samo tu stoje neke zapreke izmedju vas ...
15.Fraxinus-I ja se preporučam u molitve. Želio bih dobru vezu s normalnom djevojkom.
16. preporučam svoju kćerku Martinu i sina Marka da nađu bračnog druga i družicu koji će ih ljubiti i poštivati a i oni njih Kristovom ljubavlju .(Danijela)
17.Iskreni 1-Da konačno nađem nekoga tko će me razumjeti.. i tko će se svidjeti meni i slagati samnom, i kome ću se ja svidjeti. Da napokon bude kako treba..
18.Mario23-Da nam Bog udjeli prekrasne duše kojima ćemo moći davati sebe i biti dobri jedni prema drugima
19.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve
20. Marijeta...
21.Joanna-Ako Vam nije problem pridružite i mene u svoje molitve
22.Ivanam-da na moj put stavi osobu koju mi je sam Gospodin Bog namjenio i da u svom srcu prepoznam da je on prava osoba za mene
23.Željko-da napokon nađem djevojku
24.makiiii-da mi Bog pošalje bračnog druga po svojoj volji...
25.Anchi-Zg.- da me Bog cuva i vodi ka onom pravom momku s kojim cu dijeliti dobro i zlo, s kojim cu ici u crkvu i zajednicki moliti. Ako je jedan takav kraj mene, neka to prepoznam
26.Lyna i ja se preporucam u molitve,ponekad gubim nadu,razocarana sam
27..Joanna Totalno sam klonula duhom i čini mi se da potpuno gubim vjeru.
28.pozega3...???

Gospodine Boze Oce , ovi mladici i djevojke se obracaju i utjeceu za pomoc,kako bi prepoznali sta Ti od njuh zelis.Oni koje zele brak,posalji im bracnog druga..A sve one druge,posalji tamo gdje ga zelis imati..Ako je to ipak brak,posalji im zivotnu suputnicu ,suputnika ,po Tvojoj volji,ako je nesto drugo,onda im daj spoznaju ,kako bi se mogli odluciti da ti sluze,tamo gdje Ti zelis....Sve ove mladice i djevojke spasi od napasti i zabluda ,i da, u pustinji svoga srca, sami traze muza,sami traze zenu,ili odluce za ono,gdje mislis da trebaju ici . Mozda su vec i vidjeli buducega bracnog druga, ali ga bez tvoga Svetoga Duha nisu mogli prepoznati. Zato Ti predaju svoje iskreno srce i sav njihov zivot,da im pomognes u prepoznavanju istine i ljubavi,odnosno bracnog druga.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2009 21:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Preporučujem se u vaše molitve...da spoznam volju Božju na ovom planu za mene.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 srp 2009 19:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Najljepše biblijske molitve

Kad su poveèeraše, uvedoše Tobiju k Sari ... Kako su se zatvorili u sobu, Tobija ustade s postelje i reèe; "Ustaj, sestro, molimo se da nam se Bog smiluje." Onda se Tobija poèe moliti:
"Blagoslovljen da si, Bože naših otaca, blagoslovljeno sveto i slavno ime tvoje u sve vijeke! Blagoslivljala te nebese i sva tvoja stvorenja u vijeke!
Ti si stvorio Adama i dao mu pomoænicu Evu. Od njih je proizašao ljudski rod. Ti si rekao: 'Nije dobro da èovjek bude sam; naèinimo mu pomoænicu sliènu njemu.'
Gospode, ne uzimam zbog pohote ovu svoju sestru nego po istini. Smiluj mi se i uèini da s njom doživim starost."
I zajedno rekoše: "Amen, amen."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 kol 2009 21:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Bože, od kojega nam dolazi svako očinstvo na nebu i na zemlji, Oče, koji si ljubav i život, učini da svi ovi nasi clanovi , po tvome Sinu rođenom od žene i po Duhu Svetom, postanu izvorom božanske ljubavi za uvijek nove naraštaje. Učini da tvoja milost vodi misli i djela roditelja, za dobro njihove obitelji i svih obitelji na svijetu. Neka mladi naraštaji pronadju bracnog druga i u obitelji nađu snažnu potporu za čovječnost i rast u istini i ljubavi! Neka ljubav osnažena milošću sakramenta ženidbe, bude jača od svake nemoći i beznađa, koje zahvaćaju naše obitelji. Na kraju te molimo,uslisi nase molbe i za zagovor svete nazaretske obitelji, da Crkva u svim narodima na zemlji, može plodonosno ispuniti svoje poslanje u obitelji i po obitelji, po Kristu našem Gospodinu, koji je put, istina i život, u vijeke vjekova. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2009 08:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2009 10:44
Postovi: 151
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine, smiluj se!
Kriste, smiluj se!
Gospodine, smiluj se!
Kriste, čuj nas!
Kriste, usliši nas!




Oče nebeski. Bože, SMILUJ NAM SE
Sine, Otkupitelju svijeta, Bože,
Duše Sveti, Bože,
Sveto Trojstvo, jedan Bože,




Sveta Marijo, MOLI ZA NAS
Sveti Josipe,
Slavni porode Davidov,
Svjetlosti patrijarha.
Zaručniče Bogorodice,
Stidljivi čuvaru Djevice,
Hranitelju Sina Božjega,
Brižni Branitelju Kristov,
Glavaru slavne Obitelji,
Josipe pravedni,
Josipe prečisti,
Josipe premudri,
Josipe jaki,
Josipe pokorni,
Josipe vjerni,
Ogledalo strpljivosti.
Ljubitelju siromaštva.
Uzore radnika
Uresu domaćega života,
Čuvaru djevica.
Potporo obitelji,
Utjeho bijednih,
Ufanje bolesnih.
Zaštitniče umirućih,
Strahu zlih duhova,
Pokrovitelju svete Crkve,

Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta, oprosti nam Gospodine!
Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta, usliši nas Gospodine!
Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta, smiluj nam se!

Postavio ga je gospodarom doma svojega.
I poglavarom svega imanja svojega.

Pomolimo se: Bože, koji si se neiskazanom providnosti udostojao izabrati blaženoga Josipa za zaručnika presvetoj Majci svojoj, daj, molimo, da koga kao pokrovitelja častimo na zemlji, zavrijedimo imati zagovornikom na nebu. Koji živiš i kraljuješ u vijeke vjekova. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 kol 2009 09:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ožu 2009 17:52
Postovi: 25
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pridružujem se molitvi jer imam vrlo dragu osobu koja bi željela stupiti u brak a nikako da pronađe srodnu dušu i ovim putem molim Boga da ju blagoslovi tim darom i za sve one usamljene Bog ih Blagoslovio i podario im ženidbenog druga koji će ga(Nju) voljeti i poštivati.
Bože hvala ti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ruj 2009 20:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Milosrdni Gospodine,molim te za ljubav i brak.Dopusti,ako je volja tvoja,da imam strpljenja i da pronadjem pravu osobu za koju cu se udati iz ljubavi :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ruj 2009 21:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Amen. :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ruj 2009 14:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 tra 2009 21:03
Postovi: 72
Lokacija: vojvodina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Boze, molim Te za nas koji gubimo nadu. sa ocajem u srcu nismo ti bas od koristi, ja tako mislim.uslisi nas, molim Te Oce. ja gubim snagu i da se nadam , da ces me ikada uslisiti.molim Te, ali neka ne bude po mojoj vec po Tvojoj volji Boze


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr