www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 15 lip 2024 23:03

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 131 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 pro 2009 08:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Dobri sveti Oče, prikazujem ti ovu tvoju djecu,
pogledaj milostivo na njih i spasi njihove duše,
da se u vječnosti, raduju oni Tebi i Ti njima! Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2009 08:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Posveta Predragocjenoj Krvi Isusa Krista

Svjestan, Milosrdni Spasitelju, svoje ništavnosti i Tvoje Uzvišenosti, bacam se pred Tvoje Noge i zahvaljujem Ti za mnoge dokaze Tvoje milosti koje si mi iskazao, Tvojem nezahvalnom stvoru. Zahvaljujem Ti posebno za izbavljenje, po Tvojoj Predragocjenoj Krvi, od razornih sotonskih sila.

U prisutnosti moje drage Majke Marije, moga Anđela Čuvara, moga Sveca zaštitnika i cijeloga Neba, dobrovoljno se posvećujem iskrena srca, o dragi Isuse, Tvojoj Predragocjenoj Krvi, po kojoj si otkupio svijet od grijeha, smrti i pakla.

Ja Ti obećajem, da ću uz pomoć Tvoje milosti i s mojom najvećom snagom, podupirati pobožnost prema Tvojoj Predragocjenoj Krvi, Cijeni našega otkupljenja, tako da svi mognemo štovati, slaviti i klanjati se Tvojoj Krvi.

Na ovaj način želim dati zadovoljštinu za moju nevjeru prema Tvojoj Predragocjenoj Krvi ljubavi i pružiti Tebi zadovoljštinu za mnoga oskvrnuća koja su ljudi počinili protiv te Predragocjene Cijene njihova spasenja.

O da bi mogli moji grijesi, moja hladnoća i sva djela moga nepoštivanja učinjena prema Tebi, o Sveta, Predragocjena Krvi, biti uništena. Evo, o dragi Isuse, Tebi prikazujem ljubav, štovanje i klanjanje, koje su, Tvoja Presveta Majka, Tvoji vjerni Učenici i svi Sveci iskazali Tvojoj Predragocjenoj Krvi. Molim Te, da zaboraviš moju raniju nevjernost i hladnoću i da oprostiš svima koji Te vrijeđaju. Poškropi me, o Božanski Spasitelju, i sve ljude Svojom Predragocjenom Krvlju, tako da mi, o Raspeta Ljubavi, odsada i nadalje uzmognemo ljubiti Tebe svim našim srcima i dostojno častiti Cijenu našega spasenja. Amen.
Svojom predragocjenom krvlju operi moju djecu Krunoslava ,Kristijana i Ivanu kao i sve clanove moje obitelji i obitelji mojega supruga od svake ljage grijeha i svega sto nije od Tebe-molim Te.
U tvoju se obranu utječemo, Sveta Bogorodice. Ne odbij nam molbe u potrebama našim, nego nas od svih pogibelji izbavi uvijek Slavna i Blagoslovljena Djevice. Amen.


Za sve dobročinitelje ove pobožnosti:

Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 pro 2009 08:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
O Ljubljeni Isuse Kriste, Tvoje je Milosrđe beskrajno, klanjamo se Tvojem Bolnom Srcu koje podnosi velike patnje i žalosti za spas čovjeka. Blago Janje Božje, Sine Božji, Sine Djevice Marije, Bog i Čovjek, dopustio si da Tvoje Sveto Tijelo bude vezano za stup i bičevano da bi nas oslobodio od grijeha i donio spasenje čovječanstvu. Klanjamo se Tvojoj Predragocjenoj Krvi iz mnogih Rana na Tvojem Svetome Tijelu. Molimo za obraćenje tvrdokornih grešnika u cijelom svijetu. Dopusti da kaplje Tvoje Krvi padnu u njihova srca tako da se po zagovoru Keruba i Serafa i svih Anđela Neba svi ljudi vrate k Tebi. Amen.

Krvi Kristova spasi i zastiti moju djecu i pozovi ih na obracenje
i sve one koji su se od Tebe udaljili.Operi ih Svojom Krvi Gospodine.

Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 pro 2009 09:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vječni Oče, Ti si Stvoritelj i Začetnik života. Ti ljubiš svijet kojeg si stvorio. Zato si poslao Svoga Jedinorođenog Sina da dođe otkupiti svijet, da tako dođe Kraljevstvo Tvoje. Pogledaj na Svoga Sina i podigni Ga na Svoje Prijestolje. Podigni Svoju desnu Ruku i spasi svoj narod. Prikazujem Ti sva trpljenja, patnje i smrt Tvojega Jedinorođenog Sina, kojeg ljubiš, za Tvoju pobjedu i Vladavinu na Zemlji. Po Predragocjenoj Krvi Tvoga Sina, sklopi novi zavjet i vrati svu Svoju djecu Tvojoj Svetoj Volji. Amen.

Predragocjena Krvi Isusa Krista - vladaj zauvijek. Trpeći Isuse Kriste - neka dođe Kraljevstvo Tvoje. Amen.

Krvi Kristova spasi i zastiti moju djecu i pozovi ih na obracenje
i sve one koji su se od Tebe udaljili.Operi ih Svojom Krvi Gospodine.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 pro 2009 09:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Predajemo Ti naša srca i sve što pripada u naš život, sebe posvećujemo Tebi na slavu. Ti si Gospodar našeg života, našeg vremena, naše prošlosti, sadašnjosti i budućnosti. Potpuno se
stavljamo Tebi na raspolaganje, Tebi poklanjamo svoje vrijeme, Ti ga posveti. Ti Gospodine budi jedini pravi Kralj j našeg srca, budi apsolutni Gospodar našeg života. Blagoslovi čitava naša bića, sve što imamo i jesmo, blagoslovi sav naš trud i rad, blagoslovi sve ljude koje susrećemo i koje ćemo susresti. Blagoslovi našu Domovinu i čitavo čovječanstvo, a posebno one koji Te najviše trebaju i daj da se još više proširi kraljevstvo Tvoje Presvete Krvi.

Krvi Kristova spasi moju djecu od svakoga zla :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 pro 2009 14:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
O DRAGOCJENA ISUSOVA KRVI

O dragocjena Isusova Krvi, ti si bila prolivena da cijelom čovječanstvu pokažeš svoje milosrđe! Mi smo sada jako blizu tebi. Izlij se na nas u svome neizmjernom obilju! Evo naše glave, naših ruku, naše volje, pameti, sjećanja, misli, želja i nagnuća, naših aktivnosti, naše vanjske i unutarnje osjećajnosti! Operi nas od svega onoga što je prljavo; izbriši naše mrlje, ozdravi ono što je u nama bolesno; obrati nas i preobrazi svojom snagom, da mognemo ostati sjedinjeni s tobom. O neizmjerna čistoćo, očisti nas, ukrasi nas, nahrani nas, blagoslovi i spasi nas! Amen.

Krvi Kristova spasi moju djecu od svakoga zla :a1250: :a1250: :a1250: :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 pro 2009 15:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vječni i Ljubljeni Oče, pogledaj blago na Svoga Jedinorođenog Sina. Gledaj teški križ, kojega su pripremili za Tvog jedinog Sina i smiluj se Svome narodu. Prikazujem Ti sve boli, patnje i Predragocjenu Krv Tvoga Sina Isusa Krista, Emanuela; molim Te za sav ovaj narod koji je ostavio svoju vjeru i za one koji će je još napustiti, posvuda po svijetu. Neka oni, po padu Tvoga Sina pod Križem, nađu snage da se opet pridignu i ostanu čvrsti u pravoj vjeri. Po oceanu Njegove Predragocjene Krvi, koja se prolijevala pod Križem ulicama Jeruzalema, ojačaj sve one koji žele vršiti Tvoju Volju. Amen.

Predragocjena Krvi Isusa Krista - ojačaj naše mlitave duše.Obrati moju djecu Krunoslava,Kristijana i Ivanu-molim Te. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 pro 2009 08:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Zdravo Marijo milosti puna, Gospodin s tobom!

Blagoslovljena ti među ženama
i blagoslovljen plod utrobe tvoje Isus
koji neka se smiluje Krunoslavu, Kristjanu i Ivani
i obrati ih sebi.

Sveta Marijo Majko Božja
moli za nas grešnike,
sada i u času smrti naše. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 pro 2009 09:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
PRESVETO TROJSTVO, OČE, SINE I DUŠE SVETI, duboko Ti se klanjam i prikazujem Ti predragocjeno Tijelo, Krv, Dušu i Božanstvo Gospodina našega Isusa Krista, koji je prisutan u svim svetohraništima svijeta-kao naknadu za uvrede, svetogrđa i nemarnosti kojima je On vrijeđan i molim Te po zaslugama Presvetog Srca Isusova i po zagovoru Bezgrešnog Srca Marijina obrati jadne grešnike!

Isuse, ovo neka bude Tebi za ljubav, za obraćenje grešnika i kao naknada za uvrede nanesene Bezgrešnom Srcu Marijinu!

Predragocjena Krvi Isusa Krista - ojačaj naše mlitave duše.Obrati moju djecu Krunoslava,Kristijana i Ivanu-molim Te. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2009 20:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vječni Oče, Ti si Stvoritelj i Začetnik života. Ti ljubiš svijet kojeg si stvorio. Zato si poslao Svoga Jedinorođenog Sina da dođe otkupiti svijet, da tako dođe Kraljevstvo Tvoje. Pogledaj na Svoga Sina i podigni Ga na Svoje Prijestolje. Podigni Svoju desnu Ruku i spasi svoj narod. Prikazujem Ti sva trpljenja, patnje i smrt Tvojega Jedinorođenog Sina, kojeg ljubiš, za Tvoju pobjedu i Vladavinu na Zemlji. Po Predragocjenoj Krvi Tvoga Sina, sklopi novi zavjet i vrati svu Svoju djecu Tvojoj Svetoj Volji. Amen.

Predragocjena Krvi Isusa Krista - vladaj zauvijek. Trpeći Isuse Kriste - neka dođe Kraljevstvo Tvoje. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 131 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 29 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr