www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 svi 2024 09:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 11 lip 2010 13:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
OPASKA MODERATORA: Tema je izdvojena iz teme sivi kič te su joj naknadno pripojena dva posta jedne druge teme otvorene povodom ovih postova...

Jednog skorog dana ću napisati svjedočanstvo kako sam imala milost upoznati jednog dragog gospodina koji je doživio susret s Nebom: vidio je Presveto Trojstvo, bio u Raju i Čistilištu. Svjedočanstvo je istinito i taj je ponizan čovjek poslužitelj u crkvi u koju idem. Njegovo je svjedočanstvo provjerio i svećenik koji ima puuuuno iskustva i poznat je i priznat u Crkvi(iako ne znam kakva bi to mogla provjera biti).
No plodovi tog čovjeka su takvi da mi dođu suze radosnice kad se sjetim svega što me dovelo do njega prije 3 tjedna i što mi je sve ispričao.

Nisam mogla odoljeti da ga ne upitam je li Isus imalo sličan kao na slikama na kojima ga prikazujemo...
Rekao mi je da jest! :D :D
Da je najsličniji onome sa slike sv. Faustine, ali puuuno ljepši! :D
On ga je vidio u obličju zaista 30godišnjeg čovjeka duge kose..Kaže da mu je kosa zlatna, ali da je zlatna od tog sjaja i svjetlosti koja je tamo...
(inače je valjda ipak smeđa..)
Da mu je osmijeh neopisivo blag i lijep, ni sa čim zemaljskim se to ne može usporediti...

Sve ću vam to napisati možda za vikend, velika mi je želja to podijeliti s vama, a nipošto ne bih htjela da se shvati krivo pa moram imati puno mira i vremena kad ću vam napisati sve detalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 13:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mislim da znam o kome se radi 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 14:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Mica macice, vrijeme je da se upoznamo! :D
:D
Ja sam ti često u Sigetu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 14:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hahaha
Mirko ha?
dolazio mi je na ručak doma :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 14:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Daaa..g. Mirko... :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 14:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Ovo lagano kreće u začetavanje, heheh i opet je ela ta. Zašto me to ne čudi???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 14:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Đoni, briši odavde i pusti nas babe za offtopičarimo :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 lip 2010 14:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo je elica bredica pričala o nekom čovjeku što je bio u raju pa reko ajmo otvorit temu. zgodnije je. rado bih s vama podijelio najljepši mogući opis raja, pakla i čistilišta koji sam čuo:

Raj: “I najprije nas je uvela u raj. I tu su jedna drvena vrata kuda se ulazi. I mi smo ušli i tamo pet metara. Naroda ima. Narod pričao kao što i mi sada. I mi tamo dođemo bliže, a ne možeš nikog poznati, sve mlado gori. Nema da mogu reći: 'e oni je star umro pa sada star gori ili nešto da je debel. Ja sam mislila da gori ima debelih. A mi dođemo gori, niti ima debelih, sve jednaki. Na nekom bijelo, na nekom malo žućkasto. Duge haljine. A na lijevoj strani ima jedan veliki svetac. Raširio ruke. Mi ne pitamo ni tko je, ni šta je. Mi ga pogledašmo, a i on gleda. I sve mi prođemo, a on stoji kod vrata. I mi, kad smo unišli, ona je nama pokazala tamo, ima ići - mi smo bili samo pet metara - ima tamo ići koliko god hoćeš. I mi smo tu bili.”

Čistilište: “I ona nam je rekla: ‘Jeste li vidjeli? Idemo sada malo u čistilište.’ I mi smo samo prišli. I ušli smo tamo u čistilište. I to je tako posuto, isto oni pepeo od cigara. I niti se vide glave, ni išta. Samo se vidi nešto: trza se doli. Muče se. I ona je nama rekla: ‘Vidite, kako se ovdje muče! Ovo je čistilište.’ Da se treba za njih što više moliti.”

Pakao: “I otole nam je kazala: Iđemo sada u paka. I mi smo došli u paka. Imaju isto vrata. I mi smo samo tamo ušli. I ima puno naroda. I na sredini jedna vatra. I nije to ona vatra da se zapali u šparetu pa da je mala. Ima duga vatra. Kako god ono jedno skače, tako i drugo. Nije to, oni ljudi, obično, sada da smo došli u paka, da smo mi taki. Imaju rogove, repove. Pravi đavli. Crne se ko ugalj. Tako ko to vaše to"


Arhiv Biskupskog ordinarijata Mostar, Razgovor članova Komisije s vidiocima, 10. svibnja 1982., str. 4. Prijepis s kasete; «Zovkićeva prosudba međugorskih zbivanja», u: U službi Riječi i Božjega naroda, Sarajevo, 2007., str. 731-733.
http://www.cbismo.com/index.php?mod=vijest&vijest=521
:shock: :shock: :shock: :D :D :D
p.s. imam barem deset kila viška i vele me veseli da gorikar nema debeli...samo triba se raja dočepat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 14:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Johnnyyyyyy!!!! :D :grlim te: :grlim te:
Johnny..oprosti..nadala sam se da ovaj put neće doći do toga..ali evo...ipak je došlo...

Ok, idemo dalje s temom...

Hm...meni ne smetaju kičaste slike kad se sve zbroji i oduzme i općenito slike i kipovi nemaju neki utjecaj na mene i na doživljaj Isusa i ostalih nebeskih stanovnika.
No, za svoj ću dom odabrati ono što nije kič jer ipak vjerujem da je Isus više nalik npr. Jimu Caviezelu nego liku sa slika gdje mu se vidi srce..
No sve je to ipak nevažno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 14:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Evo ja ću za vikend pokušati što vjernije napisati (ali zaista nema puno detalja) što sam čula od drage Božje duše koja nam se vratila odozgo.




:shock: :shock:
E Kleofa, Kleofa, još sad se ne mogu prestati smijati ovom opisu koji si izvukao, mislim da će šef misliti da sam do kraja skrenula kad vidi kako se smijem gledajući u ove riječi na monitoru...
Pa gle, djeca se ne znaju dobro izražavati, i tko zna kako je to njima bilo prikazano, valjda na njihovoj dječjoj razini..


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr